Sportas darbo vietoje – norintiems jaustis gerai ir siekiantiems tikslų

  Treniruotės darbo vietoje – prieš darbą, pietų metu ar iškart po darbo laiko:
 • Joga
  Joga dėmesį telkia fizinėms pozoms ir kvėpavimo kontrolei. Ji veikia per ypatingas kūno padėtis, kurios sukelia tam tikrus fizinius pokyčius žmogaus organizme, kurie savo ruožtu veikia protą ir dvasią. Jogos pozos (asanos) paliečia kiekvieną raumenį. Asanos skirtos atpalaiduoti įsitempusius raumenis, išsivaduoti nuo įtampos, išlyginti stuburo slankstelius, sustiprinti vidaus organus, pagerinti kūno lankstumą ir raumenų ištvermę. Pozos teigiamai veikia širdies ir kraujagyslių, virškinimo, nervų ir endokrinines sistemas. Treniruotė skirta visam kūnui: pečiams, rankoms, juosmeniui, pilvui, nugarai, klubams, kojoms. Atliekant pratimus treniruojami gilieji raumenys, dailėja figūra. Treniruotė skirta tiek vyrams, tiek moterims.

 • Pilates treniruotė
  Tai įvairiapusiškas treniruočių metodas, skirtas lavinti giliuosius kūno raumenis. Treniruotę sudaro tempimo ir stiprinimo pratimai, kurie padeda formuoti kūno raumenis, gerina laikyseną, lankstumą bei pusiausvyrą. Šios treniruotės metu svarbiausi principai – tai kūno derinimas (tikslumas), kvėpavimas ir kontrolė. Pilates metodas puikiai tinka nugaros skausmų profilaktikai ir yra veiksminga priemonė juos mažinti. Atliekant Pilates pratimus yra skatinamas fizinis bei dvasinis atsipalaidavimas, tačiau tuo pat metu ir visiškas susikaupimas, koncentracija bei kontrolė. Tai tarsi tam tikra meditacija, kuri formuoja sveiką ir gražų kūną. Treniruotė nėra intensyvi, tinka bet kokio fizinio pasirengimo moterims ir vyrams.
 • Kalanetikos mankšta
  Tai saugi, lėto tempo ir žemo intensyvumo mankšta, kurios metu siekiama pagerinti laikyseną, įdarbinti giliuosius raumenis, suaktyvinti kraujotaką ir medžiagų apykaitą. Tai meditacija judesyje, kurios metu derinami baleto, jogos ir pilateso elementai. Kalanetikos mankšta skirta padailinti kūno linijas ir sustangrinti kūną, jos metu siekiama maksimaliai atsipalaiduoti ir atitrūkti nuo rutinos bei pasikrauti naujos gyvybinės energijos. Užsiėmimų metu dėmesys skiriamas svarbiausiems raumenims, įskaitant dubens dugno raumenis, stiprinti. Mankštoje gali dalyvauti tiek moterys, tiek vyrai.
 • Sveikatingumo mankšta
  Tai saugių ir efektyvių pratimų kompleksas apimantis visą kūną. Mankštos metu yra stiprinami kūno raumenys, didinamas sąnarių paslankumas, lavinama pusiausvyra ir koordinacija bei ugdoma bendra organizmo ištvermė. Programos tikslas – palaikyti sveiką nugarą ar mažinti jos skausmus, palaikyti sąnarių funkciją, mažinti raumenų disbalansą, didinti tarpraumeninę koordinaciją bei gerinti asmens sveikatą. Ši mankšta – tai raumenų, sąnarių bei kaulų ligų prevencijos priemonė. Treniruotės metu derinami skirtingo sudėtingumo pratimai. Kadangi tai žemo intensyvumo treniruotė ji tinka bet kokio amžiaus žmonėms, turintiems skirtingą fizinį pajėgumą. Treniruotėse gali dalyvauti tiek moterys, tiek vyrai.
 • Giliųjų raumenų treniruotė
  Tai pratimų programa, kurios metu treniruojami gilieji kūno raumenys, kurie atsakingi už mūsų taisyklingą laikyseną ir gerą savijautą. Šios treniruotės metu didėja raumenų jėga, gerėja pusiausvyra, koordinacija bei lankstumas. Giliųjų raumenų treniruotėje atliekami pratimai stiprina viso kūno raumenyną, akcentuojant pilvo ir nugaros raumenis. Treniruotės metu derinami skirtingo sudėtingumo pratimai, reikalaujantys raumenų jėgos bei ištvermės. Giliųjų raumenų treniruotės sumažina nugaros skausmus, išjudina visą kūną ir dailina kūno linijas. Tai vidutinio intensyvumo treniruotė, kuri tinka tiek moterims, tiek vyrams.
 • Funkcinė treniruotė
  Tai vidutinio intensyvumo ištvermės treniruotė, skirta raumenų balansui bei sąnarių stabilumui gerinti, traumų rizikai mažinti, todėl tinkanti įvairaus fizinio pasirengimo žmonėms. Funkcinės treniruotės metu yra lavinamos kūno fizinės savybės ir suformuojamas sportiškas ir stangrus kūnas. Treniruotės metu atliekami kompleksiniai pratimai, kurių metu apkraunama daug raumenų grupių vienu metu. Šios treniruotės ypatingai padeda sustiprinti juosmens raumenis, atstatyti taisyklingą laikyseną, stiprina ir stangrina pilvo preso raumenis bei prisideda prie geros savijautos ir pasitikėjimo savimi. Treniruotė skirta tiek vyrams, tiek moterims.

Taip pat galimi ir individualūs sporto darbo vietoje paslaugų sprendimai. Sporto užsiėmimų kaina – sutartinė, priklauso nuo užsakomų užsiėmimų kiekio ir lankančių užsiėmimus žmonių skaičiaus.