Margarita Lavrentjeva

Margarita Lavrentjeva

Pilates trenerė

Mūsų kūnas unikalus ir nepakartojamas, jis prisiderina prie bet kokios situacijos tam, kad išlaikyti bendrą kūno pusiausvyrą, bet ši pusiausvyra būna mums žalinga su laiku ir tik samoningu judesiu mes galime kažką pakeisti, tad judėkite sąmoningai isiklausidami į savo kūną ir būkite laimingi.

Oksana Mironis

Oksana Mironis

Kalanetikos ir pilates trenerė

Judesys mus išlaisvina. Kiekvienam linkiu atrasti savo mėgstamą judėjimo būdą ir išlaisvinti savo kūną bei mintis.

Vilma Griniūtė-Žuromskienė

Vilma Griniūtė-Žuromskienė

Kalanetikos treniruočių trenerė

Daug metų šokau, todėl jaučiu didelę meilę plastiškam harmoningam ir sveikam judesiui. Man svarbi minčių, proto, jausmo ir kūno harmonija.

Eglė Karalevičiūtė

Eglė Karalevičiūtė

Sveikatingumo treniruočių trenerė

Kalanetikos treniruotės – tai mano pačios asmeninis atradimas. Tai veikla, kuri priverčia šypsotis, jaustis puikiai bei suteikia gyvenimui pilnatvę. Džiaugiuosi atradusi save ir galimybę tuo džiaugsmu dalintis su kitais.

Reda Vaičienė

Reda Vaičienė

Grupinių užsiėmimų trenerė

Visada svajojau rasti darbą, kuris man teiktų džiaugsmą. Atradusi treniruotes, supratau jog čia – mano vieta. Mano treniruočių tikslas – sveikata, dailesnės kūno formos, geresnė savijauta, tačiau svarbiausia – puikiai praleistas laikas.

Irma Balandienė

Irma Balandienė

Grupinių užsiėmimų trenerė

Ilgus metus ieškojau savęs ir tik tapus trenere supratau, kad tai mano pašaukimas. Teikdama žmonėms galimybę gerai jaustis, sveikiau išmokti gyventi ir labiau rūpintis savimi, aš pati pasikraunu tik teigiamomis emocijomis.